logo Avista

Výroba pečiatok

Venujeme sa výrobe pečiatok či už klasických, na drevených rúčkach, alebo samofarbiacich pečiatok značky COLOP® od známeho výrobcu z rakúska, ktorý má v ponuke veľa druhov strojčekov na rôzne použitie.

V ponuke máme aj paginovacie pečiatky s automatickým číslovaním od nemeckého výrobcu Reiner, ktoré využijete, ak potrebujete očíslovať dokumenty vzostupne s automatickým zväčšovaním čísla.

  • Ak máte nepoužívaný strojček a potrebujete pečiatku, môžeme vám na daný strojček vyrobiť nový štítok.

Rovnako ak sa vám zmenia údaje na pečiatke, alebo máte poškodený štítok pečiatky môžeme na vašu pečiatku vyrobiť nový štítok s aktuálnymi údajmi.

Návrh pečiatky

Pred výrobou pečiatky si pripravte a overte správnosť všetkých údajov, ktoré chcete mať na pečiatke. Podľa množstva údajov v predajni vyberieme pre vás správnu veľkosť strojčeka a poradíme vám s usporiadaním textu.

  • Na pečiatku je možné umiestniť aj vaše firemné logo.

Použiť je možné však len čierno-bielu variantu loga, prípadne niektoré farby môžu byť nahradené rastrom z&nbrspbodov.

Výroba pečiatky

Bežná lehota výroby pečiatky je na ďalši pracovný deň. V prípade väčšieho množstva, alebo špeciálneho vyhotovenia sa dohodne individuálny termín.

Spotrebný materiál

K predávaným strojčekom si môžete dokúpiť nové farbiace podušky a v ponuke máme aj rôzne pečiatkové farby do podušiek.

Ex Libris

  • Tip na darček

Ak vlastníte veľa kníh, ktoré často požičiavate, určite uvítate možnosť označiť si svoje knihy odtlačkom pečiatky Ex Libris s vašim menom. Podľa veľkosti strojčeka je možné doplniť do odtlačku aj vaše logo, alebo inú grafiku, ktorá vás charakterizuje, alebo ktorá sa vám páči.

Tabuľkové pečiatky

Vyrobíme pre vás aj rôzne pečiatky s tabuľkami s predtlačenými údajmi, napríklad pre účtovníkov (Má Dať - Dal), rôzne laboratórne, pre lekárske vyšetrenia, alebo pre úrady. Podľa vašich požiadaviek spracujeme návrh a oznámime vám typ a cenu pečiatky.

Obrázkové pečiatky

Vyrábame aj pečiatky s rôznymi obrázkami pre školy, tzv. motivačné pečiatky (včielka, píš krajšie ... prasiatko).

Rekonštrukcia poškodenej pečiatky

Ak ste majiteľom starej, poškodenej pečiatky, ktorá sa už nedá používať a nie je možné získať originál, je môžné vyrobiť jej kópiu, ktorá sa bude čo najviac podobať originálu. Všetko však závisí od stupňa jej poškodenia.

©Avista 2015